Wtorek 25 stycznia 2022 | Imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

Rejestracja Zaloguj się
golfkwidzyn
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Gospodarka > Samorząd

PARKING ZAJĘTY PRZEZ... KUBŁY NA ŚMIECI

Na części parkingu usytuowanego przy ulicy Gębika zaparkowano kubły na śmieci. A wszystko to, ku zaskoczeniu licznej grupy mieszkańców, odbyło się za przyzwoleniem władz miejskich. Strażnicy gminni nadzorowali ustawianie nowego ogrodzenia.

 

- Prośby o przestawienie ogrodzenia na kubły w inne miejsce nic nie dały. Powiedzieli, że tak kazali im je ustawić i tyle – poinformowała nas mieszkanka „uszczęśliwionego” bloku. - W tej okolicy znalezienie miejsca parkingowego bywa zajęciem dość trudnym i dlatego ten pomysł nam się nie podoba.

Brak gospodarskiego podejścia widać gołym okiem. Po jednej stronie ulicy zajęto miejsca parkingowe na postawienie wiaty śmietnikowej, a po drugiej stronie zezwala się na parkowanie pojazdów na trawnikach, które akurat do tego nigdy nie były przystosowane.

Samorząd zaangażował się w ostatnim czasie w modernizacje pobliskich ulic (Reymonta i Broniewskiego), aby zwiększyć ilość miejsc dla pojazdów mieszkańców osiedla, a tutaj w dosyć nieprzemyślany sposób pozbyto się dotychczasowych miejsc. Czy rzeczywiście nie można było wyznaczyć innego terenu na pojemniki? 

 

Pojemniki na śmieci zaparkowały na GębikaPojemniki na śmieci zaparkowały na ulicy Gębika

 

Po drugiej stronie ulicyPo drugiej stronie ulicy trawnik spełnia rolę miejsca parkingowego

Oceń artykuł
Autor: kasa | Piątek 22 sierpnia 2014 | 001 19946
ag
28-08-2014, 15:30
IP: 77.223.228.47
no, wiata śmietnikowa zniszczy trawnik i na chodniku będzie "pachnieć'
MAM PROGNOZA POGODY KWIDZYNIACY
Prawa autorskie 2010 - 2022 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem